Wybierz
sezon
-------
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
2003/04
2002/03
2001/02
2000/01
1999/00
1998/99
1997/98
1996/97
1995/96
1994/95
1993/94
1992/93
1991/92
1990/91
1989/90
1988/89
1987/88
1986/87
1985/86
1984/85
1983/84
1982/83
1981/82
1980/81
1979/80
1978/79
1977/78
1976/77
1975/76
1974/75
1973/74
1972/73
1971/72
1970/71
1969/70
1968/69
1967/68
1966/67
1965/66
1964/65
1963/64
1962/63
1961/62
1960/61
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949/50
1948/49
1947/48
1946/47
1
07.08. W Przełęcz
Dukla
1:4 (1:1)
Romanow 11 - ? 13, 72, 75, 80
2 14.08. D Karpaty II
Krosno
3:1 (1:1) Romanow
44(k), Kilar 75, R. Makarowski 86 - ? 28
3 21.08. W Spomasz
Kańczuga
1:1 (0:0)
Romanow 70(k) - Ciapa 65
4 28.08. D Start
Rymanów
4:0 (2:0) Romanow
32, 45, 65, R. Makarowski 61
5 04.09. W Polonia
Przemyśl
0:1 (0:0)
Kaczmar 80
6 11.09. D Czuwaj
Przemyśl
2:1 (1:0)
Osiński 1, Romanow 74 - Pstrąg 66
7 18.09. W Czarni
Jasło
0:1 (0:1) ? 40
8 25.09. D Sanovia
Lesko
2:0 (1:0) Hałajko 7, 79
9 02.10. W Budowlani
Radymno
2:1 (1:1)
Pietryna 2, R. Makarowski 70 - ? 1
10 09.10. D Bieszczady
Ustrzyki Dolne 2:3 (1:2)
Mastek 45, Hałajko 48 - Mikulski 12, 37, 63
11 16.10. W Pogoń
Lubaczów
1:1 (0:0) Mastek 65 -
Wolańczyk 54
12 23.10. D Polna
Przemyśl
1:1 (1:0)
R. Makarowski 40 - Gogosz 63
13 30.10. W Czarni
Pawłosiów
0:0
1
Czarni
Jasło
13
27:12
19
2
Czuwaj
Przemyśl (S)
13
23:8
18
3
Karpaty
II Krosno
13
21:15
16
4
Polonia
Przemyśl
13
19:13
15
5
Polna
Przemyśl
13
21:15
14
6
Bieszczady
Ustrzyki Dolne
13
17:21
14
7
Spomasz
Kańczuga (B)
13
14:9
14
8
JKS
Jarosław
13
19:15
14
9
Czarni
Pawłosiów
13
19:20
14
10
Budowlani
Radymno
13
19:24
11
11
Sanovia
Lesko
13
13:18
11
12
Pogoń
Lubaczów
13
18:30
8
13
Start
Rymanów
13
8:24
8
14
Przełęcz
Dukla (B)
13
12:26
6
14 12.03. D
Przełęcz
Dukla
6:0 (1:0)
Hałajko 11, 89, Romanow 54(k), Maziarek 61, 77, Pietryna 78
15 19.03. W Karpaty
II Krosno
1:1 (0:1) Kilar
65 - ? 8
16 25.03. D Spomasz
Kańczuga
2:0 (1:0)
Pietryna 34, Romanow 68
17 02.04. W Start
Rymanów
0:1 (0:0) ? 55
18 09.04. D Polonia
Przemyśl
1:1 (0:0)
Osiński 57 - Badowicz 53
19 16.04. W Czuwaj
Przemyśl
0:1 (0:1)
Sakowski 40
20 23.04. D Czarni
Jasło
1:2 (0:1) Hałajko 89 - ? 29, 60
21 29.04. W Sanovia
Lesko
2:2 (1:1) R. Makarowski 19, Pietryna 89 - ? 25,
76(k)
22 07.05. D Budowlani
Radymno
4:0 (0:0) Dusiło
48, Kilar 64, Wawro 66, Pietryna 80
23 14.05. W Bieszczady
Ustrzyki Dolne 0:0
24 21.05. D Pogoń
Lubaczów
4:2 (1:1) (s) 10, Pietryna
60, Tolak 63, 85 - Majdan ?, Krzyszkowski 79
25 28.05. W Polna
Przemyśl
2:2 (0:2)
Kilar 63, 82 - Bogacz 28, Bach 29
26 03.06. D Czarni
Pawłosiów
4:0 (2:0) Kilar 31, 43, Pietryna 63, Dusiło 77
1
Czarni
Jasło
26
71:24
42
2
Czuwaj
Przemyśl (S)
26
48:20
37
3
Polna
Przemyśl
26
57:30
34
4
Karpaty
II Krosno
26
53:31
32
5
Polonia
Przemyśl
26
39:29
29
6
Bieszczady
Ustrzyki Dolne
26
44:38
29
7
JKS
Jarosław
26
46:27
29
8
Czarni
Pawłosiów
26
34:41
27
9
Spomasz
Kańczuga (B)
26
31:36
25
10
Sanovia
Lesko
26
31:51
18
11
Budowlani
Radymno
26
40:60
17
12
Pogoń
Lubaczów
26
45:66
17
13
Przełęcz
Dukla (B)
26
36:64
16
14
Start
Rymanów
26
18:76
12
* Po sezonie utworzono rzeszowską klasę regionalną, w której
zagrało 6 zespołów z województwa rzeszowskiego, 4
z
krośnieńskiego i 4 z przemyskiego (ostatni zespół z danego
województwa został wyłoniony z baraży między 4. drużyną z
tego
województwa występującą w klasie M a mistrzem klasy
okręgowej)
** Bieszczady Ustrzyki Dolne i JKS Jarosław zagrały baraże o miejsce w
klasie regionalnej z mistrzami swoich "okręgówek"
Baraże o klasę regionalną
1 02.07. W Motor
Przemyśl
0:1 (0:0)
Ryczkowski 80
2 09.07. D Motor
Przemyśl
4:2 (2:2)
R. Makarowski 11, Maziarek 42(k), Kilar 50, Mastek 66 -
Ryczkowski 3, Wyczawski 39
* JKS Jarosław wywalczył miejsce w klasie regionalnej