Wybierz
sezon
1
09.08. W Garbarnia
Kraków
2:2 (2:0) Reinold 17(s), Baran 24 - Czerwiec
48, 49
2 17.08. D Kamax
Kańczuga
1:2 (0:1)
Makarowski 55 - Baran 44(s), Stelmach 53
3 20.08. W Izolator
Boguchwała
1:4 (0:1) Pietryna 68 - Bać 29, 83,
Tłuczek 53, Klimczak 60
4 23.08. W Sandecja Nowy
Sącz
0:3 (0:0) Chełmecki 53,
Dorula 62, 77(k)
5 31.08. D Stal
Rzeszów
0:4 (0:3)
Jodłowski 12, 24, Dąbek 31, 62
6 06.09. W Stal
Sanok
1:2 (0:0) Litwin 47 -
Kornecki 77, Lechoszest 90
7 10.09. D Zelmer
Rzeszów
1:1 (1:1) Litwin 15 -
Hulbój 25
8 13.09. W Wisłoka
Dębica
0:2 (0:2)
Kasprzyk 2, Pszeniczny 17
9 21.09. D Karpaty
Siepraw
1:0 (0:0)
Pietryna 85
10 27.09. W Wisła
II Kraków
2:6 (1:2) Litwin 43, Bartłomowicz
83(k) - Świerad 19, Radwański 27,
Surma 67, Wójcik
71, 85, Marion 90
11 01.10. D Kolbuszowianka
Kolbuszowa 1:1 (0:0)
Szmuc 54 - B. Cieśla 73
12 05.10. W Dalin
Myślenice
0:2 (0:0)
Stokłosa 58, 63
13 12.10. D Kabel
Kraków
0:1 (0:1) Koźmik
45
14 19.10. W Tarnovia
Tarnów
1:1 (0:0) Bartłomowicz 62 - T. Prokop
82
15 26.10. D Polonia
Przemyśl
1:3 (0:1)
Pietryna 60 - Rop 14, Jaroch 52, Hajduk 90
16 02.11. W Pogoń
Leżajsk
0:3 (0:1) Boroń 39, 76(k), Kula 54
17 09.11. D Glinik
Gorlice
2:3 (1:0)
Baran 33, 85 - Bogusz 58, 90, A. Wszołek 79
1 |
Stal
Sanok |
17 |
27:12 |
37 |
2 |
Dalin
Myślenice |
17 |
36:18 |
36 |
3 |
Polonia
Przemyśl |
17 |
30:11 |
35 |
4 |
Pogoń
Leżajsk |
17 |
22:11 |
34 |
5 |
Garbarnia
Kraków |
17 |
32:13 |
32 |
6 |
Wisłoka
Dębica |
17 |
22:11 |
30 |
7 |
Kamax
Kańczuga |
17 |
21:19 |
28 |
8 |
Sandecja
Nowy Sącz (B) |
17 |
25:14 |
27 |
9 |
Kolbuszowianka
Kolbuszowa (B) |
17 |
19:25 |
23 |
10 |
Kabel
Kraków |
17 |
18:20 |
22 |
11 |
Wisła
II Kraków (B) |
17 |
23:24 |
22 |
12 |
Stal
Rzeszów |
17 |
23:25 |
22 |
13 |
Zelmer
Rzeszów |
17 |
19:23 |
20 |
14 |
Izolator
Boguchwała |
17 |
16:25 |
16 |
15 |
Karpaty
Siepraw |
17 |
16:26 |
14 |
16 |
Glinik
Gorlice |
17 |
15:30 |
14 |
17 |
JKS
Jarosław (B) |
17 |
14:40 |
7 |
18 |
Tarnovia
Tarnów |
17 |
8:39 |
6 |
18 14.03. D Garbarnia
Kraków
2:5 (1:0) Żelazny 33, Pietryna 71 - Ścibor 55,
73, 82, 88, Leśniak 75
19 21.03. W Kamax
Kańczuga
0:4 (0:2)
Czerwiński 11, E. Słysz 12, Gil 48(k), Sykała 85
20 28.03. D Izolator
Boguchwała
2:2 (1:0) Litwin 27, Pietryna 90 -
Syniec 63, Szołdra 79
21 04.04. D Sandecja
Nowy Sącz
1:2 (0:1) Baran 62 -
Stokłosa 42, Krzywda 70
22 11.04. W Stal
Rzeszów
1:1 (0:0)
Omiotek 63 - Noga 75
23 15.04. D Stal
Sanok
0:2 (0:0) Kornecki 83, 90
24 18.04. W Zelmer
Rzeszów
2:0 (0:0) Bartłomowicz 69,
Pietryna 85
25 25.04. D Wisłoka
Dębica
1:4 (1:1)
Pietryna 33 - Kasprzyk 12, 67, Kukowski 50, Mosior 90
26 02.05. W Karpaty
Siepraw
0:3 (0:0)
Machaj 55, Szopa 68(k), Regulski 79
27 09.05. D Wisła
II Kraków
0:1 (0:1) Surma 45
28 13.05. W Kolbuszowianka
Kolbuszowa 0:3 (0:2)
Mazurek 36, Szalony 38(k), Książek 52
29 16.05. D Dalin
Myślenice
1:3 (0:1)
Żelazny 54 - Stokłosa 28, Rudzki 50, 73
30 23.05. W Kabel
Kraków
2:5 (0:2)
Pietryna 87, 90 - Kapusta 11, Bania 17(k), 55, 77, P. Giza 62
31 30.05. D Tarnovia
Tarnów
5:1 (0:1) Pietryna 49, Baran 70, Noga
77, Strawa 81, 86 - Surman 9
32 06.06. W Polonia
Przemyśl
1:3 (0:2) Litwin
68 - Rop 37, Paszek 39, Załoga 65
33 14.06. D Pogoń
Leżajsk
2:5 (0:2) M. Szmuc 65, Bartłomowicz 77 - Boroń
3, 60, 79, T. Szmuc 22,
Cich 72
34 17.06. W Glinik
Gorlice
1:3 (0:2)
Pietryna 47 - Dybaś 12, Durzyński 32, Wójcik 70
1 |
Stal
Sanok |
34 |
59:25 |
74 |
2 |
Polonia
Przemyśl |
34 |
69:25 |
73 |
3 |
Wisłoka
Dębica |
34 |
51:16 |
69 |
4 |
Dalin
Myślenice |
34 |
62:32 |
65 |
5 |
Pogoń
Leżajsk |
34 |
55:31 |
64 |
6 |
Sandecja
Nowy Sącz (B) |
34 |
55:27 |
63 |
7 |
Wisła
II Kraków (B) |
34 |
60:30 |
62 |
8 |
Garbarnia
Kraków |
34 |
62:29 |
61 |
9 |
Kamax
Kańczuga |
34 |
40:39 |
51 |
10 |
Stal
Rzeszów |
34 |
43:48 |
43 |
11 |
Kolbuszowianka
Kolbuszowa (B) |
34 |
41:51 |
43 |
12 |
Kabel
Kraków |
34 |
38:41 |
40 |
13 |
Zelmer
Rzeszów |
34 |
44:52 |
37 |
14 |
Izolator
Boguchwała |
34 |
33:52 |
32 |
15 |
Glinik
Gorlice |
34 |
30:64 |
26 |
16 |
Karpaty
Siepraw |
34 |
26:64 |
23 |
17 |
JKS
Jarosław (B) |
34 |
35:87 |
15 |
18 |
Tarnovia
Tarnów |
34 |
17:107 |
10 |
Kadra
mecze-gole
1 Tomasz Dymnicki (br)
1979
2-0
14 Damian Mazur
1975 28-0
2 Krzysztof Kruba (br)
1969
3-0
15 Bogusław Noga
1976 30-2
3 Ryszard Kulpa (br)
1966
29-0
16 Mariusz Orzechowski
1972 2-0
4 Witold Baran
1974
33-5 17
Waldemar
Pelc
1972 17-0
5 Wojciech Barnak
1976
14-0
18 Dariusz
Pietryna
1970 32-11
6 Daniel Bartłomowicz
1977 33-4
19
Krzysztof Romanow
1968 17-0
7 Hubert Budzisz
1979
10-0
20 Maciej
Saramak
1979 17-0
8 Artur Gołąb
1979
2-0
21 Marek
Strawa
1962 33-2
9 Grzegorz Grabowski
1976
2-0
22 Mariusz
Szmuc
1972 34-2
10 Klaudiusz Jasiewicz
1974 25-0
23
Stanisław Weselak
1972 2-0
11 Zbigniew Kędzior
1970 11-0
24
Tomasz Wilusz
1982 2-0
12 Wiesław Litwin
1978
29-5
25 Adam
Włoch
1979
5-0
13 Robert Makarowski
1970 16-1
26
Robert Żelazny
1972 29-2
Trener:
Marek Strenczak (mecze 1-34)