Klubowy budynek nabrał kolorytu

Przez dziesięciolecia budynek Jarosławskiego Klubu Sportowego ozdabiał stary, drewniany, klubowy herb, który niestety uległ zniszczeniu podczas remontu elewacji, przeprowadzonego kilka lat temu. Dzięki pomocy kapelana naszego klubu ks. Artura Grzędy, proboszcza parafii pw. św. Mikołaja w Połomii, oraz pani Kamili Ramutkowskiej siedzibę najstarszego klubu sportowego w grodzie nad Sanem ponownie zdobi herb JKS, a także herb naszego miasta. Pani Kamili składamy serdeczne podziękowania za poświęcony czas i pracę włożoną w upiększenie stadionu przy ulicy Bandurskiego, zaś księdzu Arturowi za codzienną pamięć i modlitwę.

herb_jks_2015   herb_jaroslaw_2015_2

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.