Młody zawodnik JKS wicemistrzem Polski

Reprezentacja Podkarpackiego ZPN rocznika 2002 wywalczyła srebrne medale podczas rozgrywanego w Łodzi XII Turnieju im. Leszka Jezierskiego o Puchar Prezesa PZPN. W finale imprezy kadra naszego województwa uległa 0:2 zespołowi Śląska. W składzie podkarpackiej ekipy znalazł się zawodnik Jarosławskiego Klubu Sportowego – Oliwier Pilch.

W fazie grupowej turnieju Podkarpacie zajęło pierwsze miejsce w swojej grupie, pokonując 4:0 województwo warmińsko-mazurskie i 5:0 opolskie oraz remisując 1:1 z mazowieckim. W ćwierćfinale nasz zespół zwyciężył 2:0 reprezentację Kujawsko-Pomorskiego ZPN, zaś w półfinale 1:0 Podlaskiego.