Strączek zadebiutował w reprezentacji Polski

Młody bramkarz JKS, Rafał Strączek, zadebiutował dziś w meczu reprezentacji Polski juniorów do lat 18. Biało-czerwoni pokonali w Tampere Finlandię 3:2, a jarosławski golkiper rozegrał całe spotkanie.

Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod dyktando Polaków, którzy w tej części gry zaaplikowali gospodarzom trzy bramki. Po przerwie Finowie przystąpili do bardziej zdecydowanych ataków, wskutek czego nasz golkiper miał zdecydowanie więcej pracy. Strączkowi wprawdzie nie udało się zachować czystego konta, ale popisał się on również kilkoma bardzo udanymi interwencjami, ratującymi zespół przed utratą prowadzenia.

Rafałowi gratulujemy debiutu w bluzie z Białym Orłem na piersi i życzymy kolejnych powołań do reprezentacji!

źródło: lajfy.com / 90minut.pl