Kibicujmy Biało-Czerwonym w Jarosławiu

Już tylko tydzień pozostał do wielkiego piłkarskiego wydarzenia w naszym mieście. W środę 23 listopada o godzinie 12.00 na stadionie JKS przy ulicy Bandurskiego zagrają towarzysko reprezentacje do lat 16 Polski i Irlandii Północnej.

Spotkanie to będzie jednym z dwóch, jakie obie drużyny rozegrają w naszym okręgu. Dwa dni wcześniej reprezentacje zmierzą się w Przemyślu na stadionie Czuwaju (również o 12.00). Wstęp na oba mecze jest wolny.

Środowy pojedynek będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w Jarosławiu od 16 lat. W marcu 2000 roku na naszym obiekcie spotkały się towarzysko reprezentacje do lat 18 Polski i Ukrainy. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 1:0, a w kadrze Biało-Czerwonych wystąpili między innymi: Tomasz Kuszczak, Sebastian Mila, Adrian Napierała, Łukasz Madej, Tomasz Wisio, Paweł Abbott i Rafał Grzelak.

Wszystkich kibiców mimo wczesnej pory zachęcamy do odwiedzenia stadionu JKS. Gorącym dopingiem wspierajmy przyszłych następców Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Grzegorz Krychowiaka, Łukasza Piszczka czy Kamila Glika. Razem stwórzmy atmosferę prawdziwego piłkarskiego święta!

pol_nir_plakat

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.