Gol Pawła Hassa w meczu kadry

W środowe popołudnie reprezentacja Podkarpacia pokonała 4:2 drużynę województwa świętokrzyskiego w pierwszym meczu krajowych eliminacji Pucharu Regionów. Jedną z bramek dla podkarpackiej kadry zdobył występujący na co dzień w JKS Paweł Hass.

Rozegrany w Kolbuszowej mecz lepiej rozpoczął się dla gości, którzy po kwadransie gry prowadzili 2:0. Jednak już kilka minut później Paweł Hass zdobył kontaktowego gola, po którym gospodarze poszli za ciosem. Jarosławski napastnik spędził na boisku 75 minut (został zmieniony przez Adriana Mołdocha). W wyjściowym składzie podkarpackiej ekipy zagrał również Bartłomiej Raba.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 10 maja, a zwycięzca dwumeczu awansuje do drugiej rundy eliminacji, w której zmierzy się z triumfatorem pary Małopolska – Lubelszczyzna.