Zakończyć z podniesioną głową

Trzecioligowy sezon 2016/17 dotarł do mety. W sobotę rozegrana zostanie ostatnia kolejka, w której piłkarze JKS zagrają na własnym stadionie z Podhalem Nowy Targ.

Nasza drużyna w ostatnich tygodniach nie ma zbyt wielu powodów do zadowolenia. JKS przegrał pięć kolejnych meczów w lidze oraz finał Pucharu Polski na szczeblu województwa i choć w spotkaniach z Resovią, Sołą Oświęcim, a nade wszystko w środowej potyczce ze Stalą Rzeszów nie był gorszy od rywali, to jednak niewielkie to pocieszenie. Na dodatek do listy kontuzjowanych graczy dołączył Paweł Hass, a pod znakiem zapytania w ostatnim meczu sezonu stoi również występ Rafała Surmiaka, który murawę w Rzeszowie także opuścił przed czasem.

Jarosławianie do pojedynku z Podhalem przystąpią więc mocno osłabieni. Kiepską serię ciężko będzie przerwać, gdyż rywale w ostatnim czasie dość regularnie gromadzili punkty, co pozwoliło im przesunąć się w ligowej klasyfikacji przed naszą drużynę. Podhale, którego piłkarzem jest 20-letni syn Bogdana Zająca – Mateusz, przyjedzie do Jarosławia z myślą utrzymania wysokiej siódmej lokaty w tabeli, którą jeszcze nie tak dawno przez dłuższy czas zajmowali czarno-niebiescy.

Do ostatniego meczu sezonu JKS przystąpi mocno osłabiony. Jednym z nieobecnych będzie Paweł Hass (fot. Dominik Budzowski)

Do ostatniego meczu sezonu JKS przystąpi mocno osłabiony. Jednym z nieobecnych będzie Paweł Hass
(fot. Dominik Budzowski)

Mimo słabych wyników i sporych problemów kadrowych JKS potrafił jednak w poprzednich spotkaniach napsuć krwi rywalom. Waleczność i determinacja od zawsze charakteryzowały jedenastkę z Bandurskiego, dlatego można być pewnym, że w ostatnim występie w sezonie drużyna powalczy o przerwanie złej passy i po gwizdku oznajmiającym zasłużone wakacje zejdzie z boiska z podniesioną głową.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion w sobotę o godzinie 17.00. Wspólnie podziękujmy piłkarzom za kończący się trzecioligowy sezon!

Dotychczasowe mecze JKS z Podhalem:
ogółem: 3 mecze – 1 zwycięstwo, 1 remis, 1 porażka – bramki 2:3
w Jarosławiu: 1 mecz – 1 remis – bramki 0:0

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.