JKS czwarty w Polsce

Drużyna Jarosławskiego Klubu Sportowego z rocznika 2010 wystąpiła w Warszawie w nieoficjalnych mistrzostwach Polski swojego rocznika. Turniej w stolicy zakończył się wielkim sukcesem, jakim bez wątpienia było zajęcie przez nasz zespół czwartego miejsca.

11 czerwca na turniej finałowy do Warszawy przybyło aż 128 drużyn z całego kraju. Wielkim przeżyciem dla wszystkich uczestników była możliwość rozegrania chociażby jednego meczu na głównej płycie stadionu aktualnego mistrza Polski – warszawskiej Legii. Zespoły grały systemem pucharowym, a chłopcy z Jarosławia po zajęciu w eliminacjach drugiego miejsca zostali rozlosowani do głównego finału z koszyka numer 2.

- Przyjechaliśmy pokazać się z dobrej strony, jesteśmy dobrze przygotowani do tego turnieju. Mam ciekawy zespół, który prowadzę od roku. Będziemy zespołem walczącym do końca – zapowiadał trener Damian Urbanik. I jak się później okazało nie były to słowa rzucone na wiatr. Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

szkolka_16_17_1

Skład JKS: Dawid Dymnicki, Bartek Bórzyński, Tymek Chrapek, Filip Cwynar, Alan Czopik, Kacper Wolańczyk, Arkadiusz Podgórnik, Dominik Ciećkiewicz, Karol Galuch, Filip Twardowski, Piotr Tomaszewski

Wyniki JKS:
1/16 finału
JKS Jarosław – Soccer Słupno  3:0

1/8 finału
JKS Jarosław – Victoria Chróścice  2:2, karne 1:0

ćwierćfinał
JKS Jarosław – Gol Częstochowa  3:1

półfinał
JKS Jarosław – Marcovia Marki  0:3

mecz o III miejsce
JKS Jarosław Beniaminek Radom  0:4

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.