Trenerze, dziękujemy

Wraz z finiszem sezonu 2016/17 dobiegła końca praca trenera Mariusza Sawy w Jarosławskim Klubie Sportowym. Lubelski szkoleniowiec opiekował się zespołem z ulicy Bandurskiego przez ostatnie półtora roku.

Mariusz Sawa podjął pracę w Jarosławiu w styczniu 2016 roku. Od tego czasu poprowadził JKS w 47 ligowych meczach, w których nasza drużyna zanotowała 19 zwycięstw, 11 remisów oraz 17 porażek. Pod jego wodzą czarno-niebiescy utrzymali się w zreformowanej III lidze, a także sięgnęli po Puchar Polski na szczeblu województwa w sezonie 2015/16 oraz ponownie dotarli do finału tych rozgrywek w sezonie 2016/17.

Trenerowi Sawie gorąco dziękujemy za owocną współpracę, której efektem było ugruntowanie pozycji naszego klubu na piłkarskiej mapie południowo-wschodniej Polski. Jednocześnie życzymy sukcesów i spełnienia swych zawodowych marzeń w nowym klubie.

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.