JKS testował graczy

W piątek drużyna Jarosławskiego Klubu Sportowego rozegrała swój pierwszy przedsezonowy sparing. W Sieniawie jarosławianie zremisowali z miejscowym Sokołem 1:1.

Dla podopiecznych trenera Arkadiusza Barana była to pierwsza okazja do sprawdzenia się w meczu od momentu rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu. Po zespole, w którego szeregach zabrakło wielu piłkarzy stanowiących jego trzon w poprzednich rozgrywkach, trudno było oczekiwać efektownej gry. Jednak drużyna, w której pojawiło się sporo nowych twarzy, pokazała się z dobrej strony.

W jarosławskiej ekipie zagrało kilku wychowanków, którzy w ostatnim czasie występowali w innych klubach – Artur Bańka (poprzednio Wólczanka Wólka Pełkińska), Maciej Saramak (KS Wiązownica), Karol Wróbel (Granica Stubno), Tomasz Cienki (Start Pruchnik) i Aleksander Czyż (Hutnik Warszawa). Oprócz nich szkoleniowiec czarno-niebieskich przyglądał się piątce graczy testowanych (z których jeden wpisał się na listę strzelców), a także dwóm juniorom.

fot. archiwum

fot. archiwum

W ekipie z Bandurskiego – oprócz Daszyka, Jeża, Kaganka, Kłuska, Świecha i Kmaka, którzy definitywnie pożegnali się z klubem – zabrakło także Michała Dudka, Patryka Wilka, Rafała Kycki i Pawła Hassa.

Sokół Sieniawa – JKS Jarosław  1:1 (0:0)
0:1 testowany III 49′
1:1 Tołpa 75′

JKS: Mikus – Gliniak (46′ Wróbel), Mrozowicz, Saramak, testowany I (46′ testowany IV) – Bała (46′ Czyż), Bańka (testowany V), Surmiak (64′ Cienki), testowany II, Raba (46′ Pękala) – testowany III (69′ Świstak)

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.