Odchodzą z JKS

Bartosz Daszyk, Beniamin Jeż, Jakub Kaganek, Kamil Kłusek, Daniel Kmak i Marcin Świech w nadchodzącym sezonie nie będą reprezentować barw Jarosławskiego Klubu Sportowego. Całej szóstce piłkarzy dziękujemy za występy w naszym zespole.

23-letni Bartosz Daszyk został wypożyczony do JKS ze Stali Rzeszów w sierpniu 2015 roku. Przez dwa ostatnie sezony rozegrał w naszej drużynie 50 meczów ligowych, w których zdobył 3 bramki i zaliczył 3 asysty.

Młodszy od niego o trzy lata Beniamin Jeż trafił do naszego klubu przed rokiem z rezerw Cracovii. W minionym sezonie pojawił się na boisku w 12 meczach.

25-letni skrzydłowy Jakub Kaganek został sprowadzony do JKS z Lublinianki w sierpniu ubiegłego roku. W tym czasie rozegrał 31 ligowych meczów, w których zaliczył 4 trafienia i 5 asyst.

fot. Dominik Budzowski

fot. Dominik Budzowski

Również przed rokiem do Jarosławia trafił występujący na pozycji defensywnego pomocnika Kamil Kłusek. Były gracz Garbarni zaliczył w czarno-niebieskich barwach 29 występów, zdobywając 1 gola i asystując przy 2 bramkach kolegów.

Nieco krócej, bo zaledwie pół roku, w zespole JKS występował Daniel Kmak. Sprowadzony z Sosnowianki Stanisław Dolny 27-letni napastnik rozegrał 13 meczów, w których strzelił 4 bramki i zaliczył 2 asysty.

Z kolei 23-letni obrońca Marcin Świech, grający poprzednio w Lubliniance, został wypożyczony do naszego klubu przed rokiem z Górnika Łęczna. W minionym sezonie wystąpił w 21 meczach, zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty.

Wszystkim wyżej wymienionym zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie barw Jarosławskiego Klubu Sportowego oraz życzymy wielu sportowych sukcesów w nowych drużynach.

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.