Startuje Puchar Polski

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu rozlosował pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN. JKS, jako najwyżej sklasyfikowany w lidze zespół okręgu, otrzymał wolny los i do rywalizacji przystąpi od II rundy.

W I rundzie do walki o puchar przystąpią trzy drużyny IV ligi (Polonia Przemyśl, KS Wiązownica i Granica Stubno), szesnaście zespołów klasy okręgowej oraz trzech przedstawicieli klasy A (LKS Ujkowice, Start Lisie Jamy, Korona Tuchla) i dwóch klasy B (Błękitni z Wierzbnej i Zalesia). Oprócz JKS, który triumfował w okręgowym pucharze w dwóch poprzednich sezonach, wolny los otrzymały również trzy kolejne najwyżej sklasyfikowane zespoły okręgu: trzecioligowa Wólczanka Wólka Pełkińska oraz czwartoligowcy z Sieniawy i Tuczemp. Mecze I rundy zaplanowano na 23 sierpnia. II runda odbędzie się prawdopodobnie 6 lub 13 września (w tym drugim terminie jarosławianie rozgrywać jednak będą mecz z Motorem Lublin).

Udział w ubiegłorocznej edycji Pucharu Polski jarosławianie zakończyli triumfem na szczeblu okręgowym i dotarciem do finału wojewódzkiego (fot. Dominik Budzowski)

Udział w ubiegłorocznej edycji Pucharu Polski jarosławianie zakończyli triumfem na szczeblu okręgowym i dotarciem do finału wojewódzkiego (fot. Dominik Budzowski)

Pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu
LKS Ujkowice – Motor Grochowce
Start Lisie Jamy – Roztocze Narol
Błękitni Zalesie – Pogoń-Sokół Lubaczów
Korona Tuchla – Santos Piwoda
MKS Radymno – KS Wiązownica
KS Kisielów-Pełnatycze – Start Pruchnik
San Hureczko – Polonia Przemyśl
Sanoczanka Święte – Granica Stubno
Biało-Czerwoni Kaszyce – LKS Skołoszów
Huragan Gniewczyna – Orzeł Przeworsk
Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga
Błękitni Wierzbna – Płomień Morawsko

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.