Złoty gol Pilcha

Od zwycięstwa rozpoczęli rewanżową rundę rozgrywek juniorzy młodsi naszego klubu. Na bocznym boisku stadionu przy ulicy Bandurskiego jarosławianie pokonali 1:0 Siarkę Tarnobrzeg.

W pierwszej połowie spotkania inicjatywa należała do gości, którzy bardzo chcieli zrewanżować się za sierpniową porażkę w Tarnobrzegu. Gospodarze przetrwali jednak ten okres, a po zmianie stron wzięli się ostro do pracy. Decydująca o losach rywalizacji okazała się 67. minuta, kiedy to po podaniu Dawida Mazura gola na wagę trzech punktów zdobył Oliwier Pilch. Po tym zwycięstwie jarosławianie wciąż plasują się na czwartym miejscu w tabeli.