Grała nasza młodzież

W miniony weekend na boiska wybiegły drużyny trampkarzy i młodzików naszego klubu. Wszystkie mogą swoje występy uznać za udane, a ogólny bilans tych spotkań to dwa zwycięstwa i dwa remisy.

Trampkarze starsi (rocznik 2003) do rywalizacji w lidze podkarpackiej przystąpili po trzytygodniowej przerwie, a ich pierwszym po tej pauzie rywalem byli Czarni Jasło. Drużyna trenera Bartosza Pieli wywiozła z Jasła remis, podobnie jak ich młodsi koledzy z rocznika 2004. Z kolei młodzicy starsi (2005) w piątek pokonali lokalnego rywala – San Jarosław. O zwycięstwie naszego zespołu zadecydowała druga połowa, w której czarno-niebiescy zdobyli trzy gole, „wyciągając” wynik z 1:3 na 4:3. Najmniejszych problemów ze zwycięstwem w Szówsku nie mieli za to młodzicy młodsi, którzy rozbili gospodarzy 12:0.

W weekend pauzowali juniorzy młodsi B, których mecz z SMS Jarosław został przełożony na 12 października.

Podkarpacka liga trampkarzy starszych (U-15)
9. kolejka (sobota 30 września)

Czarni Jasło – JKS Jarosław  0:0

Podkarpacka liga trampkarzy młodszych (U-14)

Czarni Jasło – JKS Jarosław  2:2 (1:0)
gole: Marcel Pilek, Szymon Starzyk

Klasa okręgowa młodzików starszych (U-13)
5. kolejka (piątek 29 września)

San Jarosław – JKS Jarosław  3:4 (3:1)
gole: Maciej Pająk, Oliwier Pieniążek (3)

Klasa okręgowa młodzików młodszych (U-12)
5. kolejka (sobota 30 września)

KS Szówsko – JKS Jarosław  0:12 (0:6)
gole: Piotr Gilarski, Kacper Łoziński (2), Marcin Wiśniowski (2), Radosław Dudek, Bartosz Dworak, Olaf Muliński (2), Hubert Ciechun (2), Paweł Aleksander