Lider za mocny

Prowadzeni przez trenera Michała Bloka juniorzy młodsi naszego klubu gościli w sobotę w Rzeszowie, gdzie zmierzyli się z tamtejszą Resovią. Lider ligi podkarpackiej okazał się dla jarosławian za mocny i sięgnął po pewne zwycięstwo 3:0.

Jarosławianie, którzy zajmowali przed tym meczem czwarte miejsce w lidze, bardzo chcieli przynajmniej powtórzyć wynik z sierpnia, kiedy to zremisowali z rzeszowskim zespołem (jako jedna z dwóch drużyn) 0:0. Niestety, gospodarze w niewiele ponad dwa kwadranse wybili im te marzenia z głowy. Między 8. a 39. minutą popularne Pasiaki zdobyły trzy gole i stało się jasne, że zdobędą też trzy punkty. W drugiej połowie JKS starał się zmniejszyć straty, ale wynik nie uległ już zmianie.