JKS Jarosław » Blog Archive » Wygrali w dziesiątkę

Wygrali w dziesiątkę

W sobotnie południe juniorzy JKS rozegrali kolejny mecz w ramach ligi podkarpackiej. Na stadionie przy ulicy Bandurskiego zmierzyli się w derbowym pojedynku z Polonią Przemyśl.

Gospodarze byli faworytami tego spotkania, ale że derby rządzą się własnymi prawami, przez długi czas nie potrafili w żaden sposób znaleźć sposobu na pokonanie przemyskiego bramkarza. Na domiar złego w 41. minucie za faul bez piłki czerwoną kartką ukarany został Jakub Chruściel i wydawało się, że w drugiej połowie zespół czeka jeszcze trudniejsze zadanie.

Tymczasem młodzi jarosławianie przypomnieli sobie chyba pierwsze 45 minut piątkowego meczu seniorów, bowiem mimo osłabienia zagrali wręcz koncertowo. Między 68. a 77. minutą wbili rywalom cztery gole. Ostatniego z nich zdobył Dawid Lis, który w końcówce meczu skompletował klasycznego hat-tricka, a JKS finalnie rozbił Polonię 6:0. Drużyna trenera Jacka Mikłasza jest liderem grupy B i już tylko jednego zwycięstwa potrzeba jej do zapewnienia sobie awansu do grupy A.

Podkarpacka liga juniorów starszych (grupa B) – 10. kolejka
JKS Jarosław – Polonia Przemyśl  6:0 (0:0)
1:0 Bałanda 68′
2:0 Pysiak 71′
3:0 Bąk 73′
4:0 Dawid Lis 77′
5:0 Dawid Lis 83′
6:0 Dawid Lis 89′

JKS: Dominik Lis (81′ Pajda) – Szakiel, Ozimek (46′ Hołowacz) , Kyć, Chruściel(41′) – Zagrobelny (46′ Bałanda), Juźwikowski (46′ Pysiak), A. Brodowicz (74′ Krzesiński), Bednarz, Bąk (80′ Walczak) – Dawid Lis

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.