Młodzież zakończyła jesień

W minionym tygodniu drużyny młodzieżowe JKS zakończyły jesienną rundę rozgrywek. W ostatniej kolejce zwycięstwa zanotowali juniorzy starsi, juniorzy młodsi B oraz młodzicy starsi. Minimalnymi porażkami rok 2017 zamknęli natomiast juniorzy młodsi i trampkarze młodsi.

Juniorzy starsi (roczniki 1999-2000) w swoim ostatnim tegorocznym meczu pokonali przed własną publicznością Gryf Mielec 3:2, dzięki czemu zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu w grupie B ligi podkarpackiej. JKS prowadził w tym spotkaniu już 3:0 i dopiero w końcówce pozwolił rywalom na zdobycie dwóch bramek. Wiosną podopieczni trenera Jacka Mikłasza rywalizować będą już w grupie A, gdzie ich rywalami będzie wojewódzka czołówka.

Bez punktów wrócili z Rzeszowa juniorzy młodsi (2001-2002), którzy zmierzyli się z miejscową Stalą. Większe znaczenie ten pojedynek miał dla rzeszowian, broniących się przed spadkiem do grupy B. Nasz zespół dzielnie stawiał czoła gospodarzom, ale w końcówce stracił bramkę i ostatecznie musiał uznać wyższość rywali.

Łatwe wygrane były udziałem juniorów młodszych B (2002), a w środę młodzików starszych (2005). Ci ostatni zakończyli jesień na pozycji wicelidera tabeli.

PLJS – grupa B (U-19)
JKS Jarosław – Gryf Mielec  3:2 (1:0)
gole: Hubert Bednarz (2), Dawid Lis

PLJM – grupa A (U-17)
Stal Rzeszów – JKS Jarosław  1:0 (0:0)

Klasa okręgowa juniorów młodszych B (U-16)
JKS Jarosław – MKS Radymno  6:1 (3:0)
gole: Jakub Harasz (2), Jakub Wróbel (2), Kamil Kordas, Bartosz Czereba

Podkarpacka liga trampkarzy młodszych (U-14)
JKS Jarosław – Sparta Leżajsk  0:1 (0:1)

Klasa okręgowa młodzików starszych (U-13)
Zorza Zarzecze – JKS Jarosław  0:4 (0:2)
gole: Patryk Kiełt (2), Gracjan Brodowicz (2)

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.