Remis z Igloopolem

W swoim pierwszym tegorocznym meczu kontrolnym drużyna Jarosławskiego Klubu Sportowego zremisowała z występującym w IV lidze Igloopolem Dębica 3:3.

Prowadzenie dla naszej drużyny w tym sobotnim sparingu, który rozegrano na boisku ze sztuczną murawą, zdobył najskuteczniejszy jesienią, a w ostatnim czasie testowany przez Stal Rzeszów Krzysztof Zawiślak. Rywale wkrótce doprowadzili do wyrównania i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Na początku drugiej odsłony prowadzenie dla JKS zdobył Bartłomiej Purcha. Dębiczanie zdołali jednak zdobyć kolejne dwie bramki i objąć prowadzenie 3:2. Końcowy rezultat ustalił w ostatniej minucie spotkania jeden z zawodników testowanych, który skutecznie wyegzekwował rzut karny.