Oświadczenie

W związku z artykułem, który 19 stycznia 2018 r. ukazał się na portalu PodkarpacieLIVE, dotyczącym byłego zawodnika naszego klubu Oleksandra Tarasenki, zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 informuje, że nie zgadza się z przedstawionymi w artykule zarzutami w stosunku do klubu.

Sytuacja została nakreślona tendencyjnie i jednostronnie, prowadząc do niesłusznych oskarżeń wobec klubu. Nie zamierzamy jednak w tym przypadku prowadzić z naszym byłym zawodnikiem polemiki za pośrednictwem mediów, gdyż do rozstrzygania takich spraw są powołane stosowne organy państwowe. Zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 będzie bronił dobrego imienia klubu, a do czasu wyjaśnienia przedstawionych przez zawodnika zarzutów nie będziemy sprawy komentować.

Przed nami kolejna runda rozgrywek ligowych, która z naszej strony wymaga intensywnych prac i przygotowań, tak w aspekcie sportowym, jak i organizacyjnym. Liczymy na to, że wspólnie z całym środowiskiem piłkarskim naszego klubu na koniec sezonu ligowego 2017/2018 osiągniemy satysfakcjonujący wynik sportowy.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909

Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.