Oświadczenie

W związku z artykułem, który 19 stycznia 2018 r. ukazał się na portalu PodkarpacieLIVE, dotyczącym byłego zawodnika naszego klubu Oleksandra Tarasenki, zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 informuje, że nie zgadza się z przedstawionymi w artykule zarzutami w stosunku do klubu.

Sytuacja została nakreślona tendencyjnie i jednostronnie, prowadząc do niesłusznych oskarżeń wobec klubu. Nie zamierzamy jednak w tym przypadku prowadzić z naszym byłym zawodnikiem polemiki za pośrednictwem mediów, gdyż do rozstrzygania takich spraw są powołane stosowne organy państwowe. Zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 będzie bronił dobrego imienia klubu, a do czasu wyjaśnienia przedstawionych przez zawodnika zarzutów nie będziemy sprawy komentować.

Przed nami kolejna runda rozgrywek ligowych, która z naszej strony wymaga intensywnych prac i przygotowań, tak w aspekcie sportowym, jak i organizacyjnym. Liczymy na to, że wspólnie z całym środowiskiem piłkarskim naszego klubu na koniec sezonu ligowego 2017/2018 osiągniemy satysfakcjonujący wynik sportowy.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Zarząd Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.