Juniorzy powalczą o mistrzostwo Polski

W piątek w Mikołowie (województwo śląskie) rozpoczynają się mistrzostwa Polski do lat 16 w futsalu. W gronie szesnastu finalistów znalazła się m.in. drużyna Jarosławskiego Klubu Sportowego.

Zespół złożony z naszych juniorów młodszych, trenowany przez Michała Bloka, po wygraniu eliminacji trafił w turnieju finałowym do grupy C, w której zmierzy się z gospodarzem imprezy – Kamionką Mikołów, obrońcą tytułu mistrzowskiego BSF ABJ Bochnia oraz Gwiazdą Toruń. Swój pierwszy mecz jarosławianie rozegrają jutro (piątek 9 lutego) o godzinie 17.30 z Kamionką.

Transmisję wszystkich meczów przeprowadzi portal www.lajfytv.pl (transmisja dostępna TUTAJ oraz TUTAJ).

Skład drużyny JKS na MMP U-16 w futsalu: Kacper Benc, Konrad Boratyn, Marcin Brodowicz, Konrad Dechtoń, Kacper Jakubik, Hubert Łukasiewicz, Jan Mac, Hubert Makowski, Jakub Małek, Dawid Mazur, Jakub Perczyk, Oliwier Pilch, Sebastian Piróg oraz Dawid Prawecki.

juniorzy_17_18_3

Szczegółowy terminarz mistrzostw:
faza grupowa
grupa A
piątek (9 lutego)
13.00: Jantar Ustka – MOKS Białystok
13.50: Rekord Bielsko-Biała – SPN Szamotuły

sobota (10 lutego)
8.30: Jantar Ustka – SPN Szamotuły
9.20: Rekord Bielsko-Biała – MOKS Białystok
15.10: MOKS Białystok – SPN Szamotuły
16.00: Rekord Bielsko-Biała – Jantar Ustka

grupa B
piątek (9 lutego)
14.40: Góral Tryńcza – TAF Toruń
15.30: Junior Hurtap Łęczyca – KTS-K Luzino

sobota (10 lutego)
10.10: Góral Tryńcza – KTS-K Luzino
11.00: Junior Hurtap Łęczyca – TAF Toruń
16.50: TAF Toruń – KTS-K Luzino
17.40: Junior Hurtap Łęczyca – Góral Tryńcza

grupa C
piątek (9 lutego)
16.40: BSF ABJ Bochnia – Gwiazda Toruń
17.30: Kamionka Mikołów – JKS Jarosław

sobota (10 lutego)
11.50: BSF ABJ Bochnia – JKS Jarosław
12.40: Kamionka Mikołów – Gwiazda Toruń
18.30: Gwiazda Toruń – JKS Jarosław
19.20: Kamionka Mikołów – BSF ABJ Bochnia

grupa D
piątek (9 lutego)
18.20: Red Dragons Pniewy – Malwee Łódź
19.10: Gwiazda Ruda Śląska – Fablok Chrzanów

sobota (10 lutego)
13.30: Red Dragons Pniewy – Fablok Chrzanów
14.20: Gwiazda Ruda Śląska – Malwee Łódź
20.10: Malwee Łódź – Fablok Chrzanów
21.00: Gwiazda Ruda Śląska – Red Dragons Pniewy

ćwierćfinały
niedziela (11 lutego)
9.00: A1 – B2 (para 1)
10.00: A2 – B1 (para 2)
11.00: C1 – D2 (para 3)
12.00: C2 – D1 (para 4)

półfinały
13.00: zwycięzca pary 1 – zwycięzca pary 3
14.00: zwycięzca pary 2 – zwycięzca pary 4

mecz o III miejsce
15.00

finał
16.00

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.