Hat-trick Pałysa-Rydzika w sparingu z Piastem

W sobotni poranek nasza drużyna rozegrała kolejny przed rundą wiosenną mecz kontrolny. Jarosławianie odnieśli pewne zwycięstwo 4:0 nad Piastem Tuczempy.

Dla czarno-niebieskich była to kolejna okazja do zgrania poszczególnych formacji, w których trener Szymon Szydełko przygląda się kilku nowym twarzom. Na listę strzelców w pojedynku z IV-ligowcem wpisali się: Krzysztof Zawiślak oraz Dawid Pałys-Rydzik. Pierwszy z tej dwójki otworzył wynik w 35. minucie, wykorzystując jedną z trzech bramkowych okazji, jakie miał w pierwszej połowie. Z kolei wspomniany Pałys-Rydzik popisał się w drugiej odsłonie klasycznym hat-trickiem, pokonując bramkarza Piasta trzykrotnie w odstępie zaledwie 16 minut.