Pójść za ciosem

W weekend drużyny III ligi rozegrają 26. kolejkę spotkań. Nasi piłkarze znów zaprezentują się własnej publiczności – na stadionie przy ulicy Bandurskiego podejmą w sobotę Unię Tarnów.

Jarosławianie w ostatnią środę wreszcie przerwali fatalną serię jedenastu meczów bez zwycięstwa. Jednocześnie JKS wygrał pierwszy raz na wyjeździe od równo trzynastu miesięcy – poprzedni komplet punktów czarno-niebiescy przywieźli z delegacji 25 marca 2017 roku, wygrywając 2:1 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wygrana nad Karpatami Krosno nie pozwoliła jarosławskiej drużynie opuścić ostatniej lokaty w tabeli, ale wlała wreszcie w serca zawodników oraz kibiców wiarę, że jeszcze nie wszystko stracone. Oczywiście JKS nadal potrzebuje seryjnie zdobywać punkty, jednak środowe zwycięstwo (co ważne – w pełni zasłużone) daje nadzieję, iż starania zespołu nie idą na marne, a praca zaczyna przynosić zamierzone efekty.

fot. Dominik Budzowski

fot. Dominik Budzowski

W sobotę podopieczni trenera Szymona Szydełki postarają się pójść za ciosem. Rywal, tarnowska Unia, to zespół plasujący się obecnie na dwunastym miejscu w tabeli. Tarnowianie mają na swoim koncie 24 punkty i wciąż nie mogą być pewni utrzymania. W minioną środę doznali sromotnej porażki ze Stalą Rzeszów, której ulegli na własnym stadionie aż 0:5.

Czy JKS postara się o dobry majówkowy nastrój dla swoich sympatyków? Przekonamy się w sobotę o godzinie 17.00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy Bandurskiego, a tych, którzy nie będą mogli dopingować naszych piłkarzy, zachęcamy do śledzenia relacji na facebooku.

Sędzią głównym spotkania będzie Piotr Burak z Zamościa.

Dotychczasowe mecze JKS z Unią:
ogółem: 13 meczów – 2 zwycięstwa, 5 remisów, 6 porażek – bramki 13:21
w Jarosławiu: 6 meczów – 2 zwycięstwa, 3 remisy, 1 porażka – bramki 7:5

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.