Grała nasza młodzież

Miniony tydzień był ostatnim w sezonie 2017-18 dla juniorów oraz przedostatnim dla pozostałych drużyn młodzieżowych naszego klubu. W dziewięciu rozegranych spotkaniach zanotowaliśmy sześć zwycięstw i trzy porażki.

Juniorzy starsi zakończyli rozgrywki meczem w Dębicy, gdzie zmierzyli się z Igloopolem. Jarosławianie wygrali 2:1, a obie bramki zdobył Sebastian Sobolewski, który tego dnia nie mógł zagrać w pierwszej drużynie ze względu na żółte kartki. Zespół trenera Jacka Mikłasza zakończył zmagania na szóstym miejscu w grupie A ligi podkarpackiej.

O jedno oczko niżej uplasowali się w swojej grupie juniorzy młodsi. Ostatni występ nie był dla podopiecznych Michała Bloka udany i zakończył się porażką 0:3 ze Stalą Rzeszów.

Szansy na zajęcie pozycji lidera w klasie okręgowej nie wykorzystali w ubiegły wtorek juniorzy młodsi B (trener Andrzej Mikus). W meczu na szczycie ulegli jedenastce SMS Jarosław 4:5, choć na początku drugiej połowy prowadzili nawet 4:1. To niepowodzenie powetowali sobie w sobotę, wygrywając wysoko w Radymnie.

Liderem swojej klasy rozgrywkowej zostali natomiast młodzicy starsi (trener Bartosz Piela). W ciągu zaledwie pięciu dni dopisali do swojego dorobku dziewięć punktów. Zwycięstwo zanotowali również trampkarze młodsi (trener Piela), których rywale zostali… zdekompletowani po 24 minutach gry, zaś minimalną porażkę z Igloopolem doznali trampkarze starsi (trener Stanisław Kowalik).

JKS Jarosław – Zorza Zarzecze  9:1
gole: Gracjan Brodowicz (2), Patryk Kiełt (4), Oliwier Pieniążek, Adam Dejnaka, Przemysław Osowski