Trener Szydełko odchodzi

Trener Szymon Szydełko nie poprowadzi w nadchodzącym sezonie drużyny Jarosławskiego Klubu Sportowego.

Były już szkoleniowiec jarosławskiego zespołu pracował w naszym klubie od listopada 2017 roku, kiedy to objął drużynę z zadaniem utrzymania w III lidze. W osiemnastu ligowych meczach pod jego wodzą czarno-niebiescy zanotowali osiem zwycięstw, trzy remisy oraz siedem porażek. Niestety, do pozostania w lidze zabrakło im jednego punktu.

– Po rundzie jesiennej wszyscy podjęliśmy się według opinii wielu osób „niewykonalnego” zadania i byliśmy o krok od jego realizacji. Zespół został zbudowany w bardzo trudnych okolicznościach, a przy tym był bardzo młody. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy dołożyli choćby najmniejszą cegiełkę do tego, by trzecia liga pozostała w Jarosławiu, a w szczególności zawodnikom za ciężką pracę, wiarę i walkę do końca. Jeśli chodzi o klub, ludzi z nim związanych i miasto Jarosław, to zabieram ze sobą dużo pozytywnych wspomnień – powiedział na pożegnanie z klubem Szymon Szydełko.

Trenerowi składamy serdeczne podziękowania za miesiące trudnej i mozolnej pracy oraz życzymy sukcesów i spełnienia sportowych marzeń w dalszej karierze.

fot. www.terazkrosno.pl

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.