JKS Jarosław » Blog Archive » W Przeworsku górą Orzeł

W Przeworsku górą Orzeł

W rozegranym w środę kolejnym meczu sparingowym piłkarze JKS ulegli jedenastce Orła Przeworsk 1:2.

Spotkanie toczone było w sporym upale. Dodatkowo jarosławianie wyraźnie odczuwali w nogach trudy ostatnich treningów. W efekcie ciężko było o klarowne sytuacje bramkowe. Orzeł objął prowadzenie już w 9. minucie, gdy piłka po strzale jednego z testowanych zawodników odbiła się rykoszetem od nogi obrońcy i zaskoczyła interweniującego Dominika Lisa.

JKS odpowiedział w drugiej połowie golem Bartłomieja Raby, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Tomaszu Przewoźniku. Radość naszej drużyny nie trwała jednak zbyt długo, bowiem w 73. minucie płaskim strzałem zwycięstwo zapewnił gospodarzom Jacek Flis.