Rozstrzygnięcie w kilka minut

W sobotnie południe piłkarze JKS rozegrali ostatni w letnim okresie przygotowawczym mecz sparingowy. W Tuczempach niestety przegrali z miejscowym Piastem 0:2.

Gospodarze rozstrzygnęli losy tego spotkania już na samym jego początku. Dominika Lisa między 6. i 8. minutą zaskoczył najpierw z dalszej odległości Damian Demski, a następnie Łukasz Czub.

Jarosławianie jeszcze w pierwszej połowie mogli odrobić straty, ale dobrze między słupkami spisywał się bramkarz Piasta, zaś dwukrotnie rywali uratował słupek. Podobnie było pod naszą bramką, gdy w obramowanie trafił Łukasz Tyrawski.

Naszą drużynę czeka ostatni już tydzień treningów przed inauguracją rozgrywek IV ligi. Swój pierwszy mecz o punkty czarno-niebiescy rozegrają w sobotę (11 sierpnia) w Dębicy, gdzie zmierzą się z Wisłoką.