Grała nasza młodziez

W ostatni weekend odbyły się kolejne mecze z udziałem juniorów, trampkarzy oraz młodzików naszego klubu.

Trenowani przez Michała Bloka juniorzy zmierzyli się z niepokonanym liderem z Sanoka. Nasza drużyna przez ponad godzinę musiała radzić sobie w osłabieniu (w 25. minucie czerwoną kartką ukarany został Albert Zarębiński), co nie pozostało bez wpływu na postawę zespołu, który poniósł wysoką porażkę.

Juniorzy młodsi zmierzyli się z jedenastką Strugu Tyczyn. Podopieczni Stanisława Kowalika zaaplikowali rywalom pięć bramek, dzięki czemu są o krok bliżej pozostania w grupie B podkarpackiej ligi. Z pozostałych drużyn zwycięstwo w spotkaniu na szczycie swojej grupy rozgrywkowej odnieśli młodzicy młodsi, którzy zostali nowym liderem tabeli.


Juniorzy starsi
(sobota 13 października)
JKS Jarosław – Ekoball Sanok  0:5


Juniorzy młodsi
(sobota 13 października)
JKS Jarosław – Strug Tyczyn  5:1
gole: Kamil Kordas, Filip Długoń, Dawid Dziak, Piotr Knap, Konrad Boratyn


Trampkarze starsi
(niedziela 14 października)
JKS Jarosław – Orlik Przemyśl  0:3


Trampkarze młodsi
(sobota 13 października)
Ekoball Sanok – JKS Jarosław  8:1
gol: Oliwier Pieniążek


Młodzicy młodsi
(sobota 13 października)
Orzełek Przeworsk – JKS Jarosław  0:4
gole: Kacper Łoziński (2), Marcin Wiśniowski, samobójczy

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.