Pozostali w naszej pamięci

Uroczystość Wszystkich Świętych oraz obchodzone 2 listopada „zaduszki” to czas, w którym tradycyjnie wspominamy tych, których nie ma już wśród nas.

Nie sposób wspomnieć wszystkich sportowców, działaczy i kibiców, którzy w ciągu lat przewinęli się przez szatnie, boiska czy trybuny jarosławskiego stadionu, a którzy odeszli już do lepszego świata. Osób, które tworzyły klub przed dekadami, i tych, którzy odbudowywali go po zawierusze wojennej. Piłkarzy, bokserów, hokeistów, kajakarzy, motocyklistów, lekkoatletów…

Szczególnie brak jest tych, których znaliśmy osobiście, a którzy odeszli zdecydowanie przedwcześnie. Jak chociażby nasi byli piłkarze: Wiesław Hajduk, Wojciech Puńko i Paweł Suszyło, oraz wiceprezes JKS – Euzebiusz Jasiewicz. We wrześniu tego roku w wypadku zginął młody piłkarz Stali Rzeszów – Krystian Popiela. Niedługo później odszedł były zawodnik naszego klubu – Waldemar Wyczawski. Pamiętamy również o piątce graczy Wólczanki Wólka Pełkińska – Kamilu i Rafale Pydychach, Patryku Szewczaku, Mariuszu Korzępie i Kamilu Oślizło.

Niech pamięć o nich żyje każdego dnia, nie tylko od święta. Oni z pewnością kibicują wspólnie swoim ukochanym drużynom.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.