Mecz prawdy

W sobotnie popołudnie piłkarzy Jarosławskiego Klubu Sportowego czeka niezwykle ciekawy pojedynek. W ramach 15. kolejki rozgrywek IV ligi jarosławianie zmierzą się z Ekoballem-Stalą Sanok.

Sanoczanie są jednym z faworytów tegorocznych ligowych zmagań, co potwierdzają na boisku. W dotychczasowych czternastu meczach ponieśli zaledwie jedną porażkę, a na swoim koncie uzbierali w sumie 29 punktów, co pozwala im zajmować trzecią lokatę w tabeli.

Stal doskonale prezentuje się przede wszystkim w defensywie. Żółto-niebiescy stracili jak dotąd zaledwie dziesięć goli (obok Wisłoki to najlepszy wynik w lidze), a spora w tym zasługa doświadczonego bramkarza Piotra Krzanowskiego.

W Jarosławiu sanoczanie bez wątpienia będą chcieli kontynuować świetną passę dwunastu kolejnych spotkań bez porażki. Tym bardziej, że tracą zaledwie trzy punkty do lidera (Izolatora Boguchwała), którego w sobotę czeka pojedynek na szczycie z Wisłoką Dębica.

Po raz ostatni JKS zmierzył się z drużyną z Sanoka w sezonie 2013/14 (fot. Jakub Kwiecień)

Jarosławianie zrobią jednak wszystko, co w ich mocy, aby pokrzyżować plany sanockiej jedenastki. Dla naszej drużyny mecz ten będzie istotny przede wszystkim w kwestii szans na włączenie się do walki o podium. Zwycięstwo pozwoli czarno-niebieskim zbliżyć się do czołówki, a w dalszej perspektywie da okazję, by ewentualnie namieszać w rywalizacji o awans. Porażka poważnie uszczupliłaby szanse drużyny na to, by w tym sezonie grać o coś więcej niż tylko górna połówka tabeli.

Jak zakończy się ten ciekawy pojedynek? Przekonamy się w sobotę. Początek spotkania o godzinie 13.00. Kibiców zapraszamy na stadion oraz do śledzenia relacji na facebooku.

Dotychczasowe mecze JKS ze Stalą:
ogółem: 38 meczów – 7 zwycięstw, 9 remisów, 22 porażki – bramki 25:68
w Jarosławiu: 19 meczów – 5 zwycięstw, 5 remisów, 9 porażek – bramki 15:25

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.