W Wiśniowej przed kamerami

W niedzielne popołudnie jarosławskich piłkarzy czeka ostatni w 2018 roku mecz wyjazdowy. O godzinie 14 JKS zagra z Wisłokiem Wiśniowa.

Nasi rywale po piętnastu ligowych kolejkach zajmują szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Bilans Wisłoka to osiem zwycięstw, dwa remisy oraz pięć porażek. Jarosławianie tracą do swojego rywala zaledwie punkt i zajmują ósmą lokatę. Spotkanie w Wiśniowej pozwoli zatem jednym lub drugim przesunąć się bliżej ligowej czołówki.

Wisłok łatwym konkurentem z pewnością nie będzie. W kadrze zespołu prowadzonego przez trenera Krzysztofa Koraba znajduje się wielu ogranych zawodników, jak chociażby: Wiesław Kozubek (w przeszłości Resovia), Maciej Maślany (Nieciecza, Stal Rzeszów), Mateusz Skała (Stal Mielec, Izolator, Polonia Przemyśl) czy Waldemar Złotek (Resovia, Czarni Jasło). Ich doświadczenie okazuje się bardzo pomocne, gdyż przez pewien czas Wisłok zajmował nawet pozycję lidera.

fot. Dominik Budzowski

Jarosławianie zagrają jednak w Wiśniowej bez kompleksów i spróbują powalczyć o komplet punktów. Na relację z tego meczu zapraszamy tradycyjnie na nasz profil na facebooku. Transmisję meczu przeprowadzi natomiast serwis podkarpacielive.pl (LINK).

Dotychczasowe mecze JKS z Wisłokiem:
ogółem: 2 mecze – 0 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka – bramki 3:4
w Wiśniowej: 1 mecz – 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażka – bramki 1:2

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.