Odmłodzony JKS uległ Crasnovii

Na boisku w Grzęsce piłkarze Jarosławskiego Klubu Sportowego rozegrali w piątek sparing z Crasnovią Krasne. Mimo prowadzenia po golu Adriana Brodowicza, czarno-niebiescy ulegli rywalom 1:3.

Jarosławianie wystąpili w tym meczu w mocno odmienionym składzie w porównaniu do rundy jesiennej. Z ławki trenerskiej naszą drużynę poprowadził duet Paweł Chlastawa – Arkadiusz Baran. Z kolei na boisku wystąpiło pięciu graczy, którzy reprezentowali klub w poprzedniej rundzie – Artur Bańka, Adrian Brodowicz, Andrzej Mikus, Sebastian Pawlak i Karol Ptasznik. Zabrakło natomiast Macieja Saramaka (sprawy zawodowe). Oprócz nich wystąpiło gros młodych graczy jarosławskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz grający w naszym zespole przed dwoma laty Michał Borowiec.

fot. Dominik Budzowski

Pierwszy na prowadzenie wyszedł JKS, dla którego efektowną bramkę zdobył w 72. minucie Adrian Brodowicz. Niestety, rywale wkrótce wykorzystali zejście z boiska bardziej doświadczonych graczy i w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

sparing
JKS Jarosław – Crasnovia Krasne  1-3 (0-0)
1-0 Brodowicz 72′
1-1 Skuba 74′
1-2 Skuba 79′
1-3 Reiman 87′ (karny)

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.