Lepiej, choć znów bez sukcesu

Na stadionie przy ulicy Bandurskiego piłkarze JKS rozegrali dziś ostatni przed inauguracją rundy wiosennej mecz kontrolny. Jarosławianie ulegli Sanoczance Święte 2:3.

Czarno-niebiescy zaprezentowali się lepiej niż w ubiegłym tygodniu w spotkaniu z Crasnovią, choć nie wystarczyło to na pokonanie wicelidera jarosławskiej klasy okręgowej. Wprawdzie goście szybko objęli prowadzenie po błędzie naszej defensywy, ale później inicjatywa należała do gospodarzy. Efektem przewagi jarosławian był wyrównujący gol Sebastiana Pawlaka.

Niestety, błędy naszego zespołu kosztowały utratę kolejnych dwóch bramek i w efekcie porażkę, której rozmiary zmniejszył przed przerwą Sebastian Pawlak, skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Mateuszu Jurczaku. W drugiej połowie, w której na placu gry pojawiło się sporo młodych graczy, wynik nie uległ już zmianie.