Inauguracja bez presji

Już w sobotę JKS zainauguruje wiosenną rundę rozgrywek IV ligi. Na stadionie przy ulicy Bandurskiego nasza drużyna zmierzy się z liderem tabeli – Wisłoką Dębica.

Jarosławianie na półmetku sezonu zajmują dziesiątą pozycję w tabeli. Do meczu z mistrzem jesieni przystąpią w mocno odmienionym składzie. Poza tym przygotowania do wiosennej części sezonu rozpoczęły się z wiadomych względów wyjątkowo późno, a piłkarze zdążyli rozegrać zaledwie dwa mecze kontrolne. Z tego względu faworytem sobotniego meczu będzie Wisłoka, która od początku sezonu poniosła zaledwie jedną porażkę.

Odmłodzony jarosławski zespół tanio jednak skóry nie sprzeda. Drużyna późno wznowiła treningi, ale nie brakuje w niej doświadczonych graczy – z Pawłem Załogą, Maciejem Saramakiem, Arturem Bańką i Sebastianem Pawlakiem na czele. Obok nich swoje umiejętności będzie chciała pokazać młodzież, dla której czas płynie na korzyść, gdyż z każdym kolejnym meczem powinna być coraz bardziej zgrana z kolegami oraz „otrzaskana” w seniorskiej piłce.

Faworytem meczu będzie Wisłoka, jednak czarno-niebiescy nie przegrali z tym rywalem ostatnich siedmiu spotkań (fot. Dominik Budzowski)

Zatem mimo iż na inaugurację czeka nas pojedynek z jednym z najtrudniejszych ligowych rywali, liczymy na emocjonujące widowisko, a przede wszystkim na wsparcie ze strony kibiców. Wszystkich zapraszamy na Bandurskiego w sobotę o godzinie 14.00!

Sędzią głównym spotkania będzie Krystian Kołodziej z Rzeszowa.

Dotychczasowe mecze JKS z Wisłoką:
ogółem: 20 meczów – 6 zwycięstw, 4 remisy, 10 porażek – bramki 24:35
w Jarosławiu: 10 meczów – 4 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki – bramki 17:16

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.