Oldboje wygrali w Przeworsku i Zarzeczu

Drużyna oldbojów Jarosławskiego Klubu Sportowego wzięła w minionych tygodniach udział w dwóch turniejach halowych. Zarówno w Przeworsku, jak i Zarzeczu jarosławianie okazali się bezkonkurencyjni.

W XXI Turnieju Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska JKS wystąpił obok siedmiu innych ekip. Po zwycięstwie w swojej grupie, w półfinale jarosławianie pokonali 1:0 drużynę 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich. Z kolei w finale JKS okazał się zdecydowanie lepszy od zespołu Juniorów Starszych Rzeszów, zwyciężając 4:0. Oprócz pucharu za pierwsze miejsce czarno-niebiescy wywalczyli nagrodę dla najlepszego bramkarza, którym wybrano Adama Fabińskiego.

Skład JKS: Adam Fabiński, Paweł Grzebyk, Maciej Gumiński, Marian Józefowicz, Daniel Mazurkiewicz, Jacek Mikłasz, Dariusz Pietryna, Maciej Saramak, Paweł Środek.

8. Czemrol Pełkinie

Jarosławianie wystąpili również w I Turnieju Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Zarzecze. Również i tam nasza drużyna okazała się najlepsza, odnosząc komplet zwycięstw. JKS pokonał kolejno: Oldboys Pełkinie (3:0), Eto Zarzecze (4:0), Grodzisko Oldboys (8:3), Start Pruchnik (4:2) oraz Syrenkę Roźwienica (3:2). Także i w tym turnieju jarosławianie mogli pochwalić się najlepszym bramkarzem, którym został Jacek Groch.

Skład JKS: Jacek Groch, Maciej Gumiński, Tomasz Jagiełłowicz, Marian Józefowicz, Daniel Mazurkiewicz, Dariusz Pietryna, Paweł Środek.