Pewny komplet punktów

Nasi piłkarze doczekali się pierwszego wiosennego zwycięstwa. Na własnym stadionie wygrali 2:0 z beniaminkiem rozgrywek – Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Jarosławianie odnieśli zasłużone zwycięstwo. Już w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale na efekty musieliśmy poczekać do drugiej połowy.

Jak padły gole
1:0 Karol Ptasznik 50′
Z rzutu rożnego dośrodkowywał Sebastian Pawlak, a do piłki najwyżej wyskoczył Karol Ptasznik, który wygrał główkowy pojedynek z jednym z rywali i strzałem w „długi” róg dał naszej drużynie prowadzenie. Dla 19-letniego zawodnika była to pierwsza ligowa bramka w karierze.

2:0 Sebastian Pawlak 82′
Rozgrywający bardzo dobre zawody „Seba” zainicjował akcję, którą następnie sam wykończył. Aleks Kopcio przerzucił futbolówkę na lewą stronę pola karnego, zamykający akcję Kacper Rabczak z miejsca dograł ją na przeciwległy słupek do Pawlaka, a ten efektownymi „nożycami” pokonał bramkarza Sokoła.

JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Sobolewski, Jurczak – Świecarz (65′ Kopcio), Bańka, Oziębło (80′ Pilch), Brodowicz (85′ Krzyczkowski), Rabczak (90′ Piróg) – Pawlak (90′ Kucharski)
Sokół: Bieleń – Skowron, Gorzelany, Świst (62′ Dziedzic), B. Karkut – Sałasiński (58′ Wróbel), Parys, Prokop, Kołacz, Maziarz (84′ Rajpold) – Stanowski (51′ Korab)

Oziębło 28′, Jurczak 83′, Rabczak 85′ – Stanowski 32′, Gorzelany 72′, Dziedzic 83′, Wróbel 83′, Skowron 88′
Sędziowali: Paweł Kantor oraz Paweł Bałut i Jakub Dzwoniarek (Dębica)