Najbliższy wyjazd w sezonie

Już w sobotę jarosławskich piłkarzy czeka kolejny pojedynek o ligowe punkty. Tym razem czarno-niebiescy udadzą się na najbliższy wyjazd w sezonie. W Tuczempach zagrają z miejscowym Piastem.

Jarosławianie przystąpią do tego spotkania bogatsi o sześć punktów, które dopisali do swojego konta w ciągu minionego tygodnia. Najpierw w sobotę pokonali 2:0 Sokoła Kolbuszowa Dolna, zaś we wtorek przyznano im walkower za przerwany mecz w Krośnie. Dzięki temu awansowali w ligowej tabeli na ósme miejsce, oddalając od siebie groźbę uwikłania się w walkę o utrzymanie.

JKS będzie chciał zrewanżować się rywalowi za jesienną porażkę 1:2 (fot. Dominik Budzowski)

Lokata w górnej połówce tabeli pozwala również drużynie na cierpliwe ogrywanie młodzieży, która po pierwsze punktuje w klasyfikacji Pro Junior System, a po drugie spisuje się na czwartoligowych boiskach coraz pewniej. Dowodem na to jest ostatni występ z Sokołem, w którym młodzi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony.

Teraz czeka ich nieco trudniejszy test, bowiem jedenastka Piasta to solidny ligowiec, potrafiący sprawić problemy każdemu rywalowi. W ubiegły weekend podopieczni doświadczonego Marka Strawy wywalczyli komplet punktów w Gorzycach, pokazując w meczu ze Stalą ogromny charakter. Piast przegrywał bowiem już 0:2, ale dzięki walce do końca wygrał 3:2. W ligowej tabeli nasz sobotni rywal zajmuje szóstą pozycję i ma z pewnością chrapkę na kolejny sukces.

Wszystkich kibiców zapraszamy do Tuczemp. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15. Wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć meczu na żywo, zapraszamy do śledzenia relacji na facebooku.

Dotychczasowe ligowe mecze JKS z Piastem:
ogółem: 19 meczów – 10 zwycięstw, 6 remisów, 3 porażki – bramki 37:13
w Tuczempach: 9 meczów – 6 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka – bramki 20:6

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.