Aab rozstrzelał JKS

Naszej drużynie nie udało się przywieźć punktów z pobliskich Tuczemp. JKS przegrał z miejscowym Piastem 1:3, a wszystkie trzy gole dla gospodarzy zdobył Kamil Aab.

Zawodnik Piasta, który występował w jarosławskim zespole w sezonie 2016-17 (oraz za czasów juniorskich), perfekcyjnie kończył akcje swoich kolegów. Na jego trzy trafienia czarno-niebiescy odpowiedzieli tylko raz za sprawą Pawła Oziębły.

Jak padły gole
1:0 Kamil Aab  19′
Z piłką w środku pola znalazł się Jarosław Czernysz, który wypatrzył pozostawionego bez opieki na skrzydle Kamila Aab. Ten popędził w kierunku bramki i wygrał pojedynek z interweniującym na przedpolu Dominikiem Lisem.

fot. Dominik Budzowski

2:0 Kamil Aab  58′
Tym razem w roli podającego wystąpił Rafał Noga. Kapitan Piasta zagrał sprytnie na wolne pole, gdzie szybko znalazł się Aab i po raz drugi pokonał Lisa w pojedynku sam na sam.

2:1 Paweł Oziębło  62′
JKS odpowiedział dość szybko. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Paweł Oziębło, który trafieniem w „okienko” nie dał bramkarzowi rywali żadnych szans.

fot. Dominik Budzowski

3:1 Kamil Aab  81′
Kontra gospodarzy, która rozstrzygnęła losy pojedynku. Rafał Noga po samotnym, kilkudziesięciometrowym rajdzie wypatrzył w polu karnym Aaba, a ten spokojnie przyjął futbolówkę i skompletował hat-tricka.

Piast: Strawa – Pasaj, Demski, Jaroch, Benc (87′ Łukasiewicz) – Aab, Wiącek, Sroka (46′ Kloc), Czernysz, Czub (76′ Bawoł) – Noga
JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Sobolewski, Jurczak – Pilch (59′ Świecarz), Bańka (55′ Krzyczkowski), Brodowicz (59′ Kucharski, 85′ Kołcz), Oziębło, Rabczak (61′ Kopcio) – Pawlak

Pasaj 29′, Noga 46′ – Oziębło 22′, Pawlak 36′, Sobolewski 56′, Kucharski 70′
Sędziowali: Sylwester Winiarz oraz Jacek Cieśliński i Paweł Pawlus (Przeworsk)
Widzów: 600

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.