W oczekiwaniu na Przełom

W sobotnie popołudnie jarosławskich piłkarzy czeka kolejny mecz o ligowe punkty. Na własnym stadionie czarno-niebiescy podejmą jedenastkę Przełomu Besko.

Po 21 rozegranych meczach Przełom plasuje się na przedostatnim miejscu w ligowej klasyfikacji, mając na swoim koncie 14 punktów. W swoim ostatnim występie drużyna beniaminka zremisowała na własnym stadionie 1:1 z innym zespołem broniącym się przed spadkiem – Stalą Gorzyce.

Niezbyt udanie spisała się w poprzedniej kolejce również ekipa JKS, która w Tuczempach przegrała 1:3 z tamtejszym Piastem. Po tej porażce jarosławianie plasują się na 9. pozycji, mając jednak dość znaczną, bo kilkunastopunktową, przewagę nad strefą spadkową.

JKS będzie faworytem sobotniego meczu, ale rywal z pewnością nie podda się bez walki (fot. Dominik Budzowski)

Sobotnie spotkanie będzie dla gospodarzy okazją do powiększenia istniejącego dystansu nad dołem tabeli oraz kolejną szansą na ogranie młodzieży. JKS może więc przystąpić do pojedynku na większym luzie od rywala. Dla gości będzie to jeden z wielu meczów „o życie”. Wiosną Przełom jeszcze nie wygrał, a w całym sezonie poza własnym stadionem zdobył zaledwie dwa punkty.

Czy nasi piłkarze zrehabilitują się za porażkę w Tuczempach? Przekonamy się w sobotę o godzinie 16. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy ulicy Bandurskiego oraz do śledzenia relacji na facebooku.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.