Urodzinowy prezent Seby

Zwycięstwem 2:1 zakończył się sobotni mecz naszej drużyny z Przełomem Besko. Miły prezent sprawił sobie obchodzący w czwartek urodziny Sebastian Pawlak, który zdobył dwie bramki.

Zwycięstwo gospodarzy było zasłużone, choć również szczęśliwe. Jarosławianie szczególnie w pierwszej połowie przeprowadzili kilka akcji, po których ręce same składały się do oklasków, jednak w doliczonym czasie gry to goście mieli wręcz fenomenalną okazję do wyrównania.

Jak padły gole
1:0 Sebastian Pawlak  24′
Dalekie podanie Dominika Lisa trafiło do Oliwiera Pilcha. Ten zbiegł do środka pola i prostopadłym podaniem obsłużył Sebastiana Pawlaka, który minął w polu karnym bramkarza Przełomu i posłał piłkę do siatki.

1:1 Jakub Szybka  45+2′
W ostatniej akcji pierwszej połowy goście wykonywali rzut wolny spod linii bocznej boiska. Dalekie dośrodkowanie Jakuba Szybki zaskoczyło Dominika Lisa i wylądowało w „okienku” jarosławskiej bramki.

2:1 Sebastian Pawlak  65′ (karny)
Oliwier Pilch dośrodkował piłkę na pole karne do Pawła Oziębły, który został zahaczony przez Adama Osiniaka. Podyktowany za to przewinienie rzut karny wykorzystał Pawlak, choć bramkarzowi gości zabrakło niewiele, by strzał obronić.

JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Saramak, Kołcz – Pilch (81′ Piróg), Sobolewski, Brodowicz (87′ Krzyczkowski), Rabczak (69′ Świecarz) – Oziębło, Pawlak (90+5′ Kopcio)
Przełom: Półkoszek – Czura, Szybka, Osiniak, Kapłon (74′ Pasternak) – Galant, Oleniacz, Kijowski, Folta (56′ Netliuch), Kasperkowicz – Wołczański (74′ Staszkiewicz)