IV liga – 23. kolejka

Za nami już 23. seria gier czwartoligowych rozgrywek. Wydarzeniem kolejki był bez wątpienia mecz w Dębicy, w którym Wisłoka podejmowała Polonię Przemyśl.

Po pierwszej dość niemrawej połowie, w drugiej zdecydowaniej zaatakowali dębiczanie. W efekcie szybko uzyskali prowadzenie, które 20 minut przed końcem spotkania podwyższył z rzutu karnego Łanucha. Polonia nie była w stanie odpowiedzieć, zwłaszcza że ostatni kwadrans grała w osłabieniu.

W tabeli Wisłoka wciąż jednak ogląda plecy Izolatora, który w niedzielę rozbił na własnym stadionie Błękitnych Ropczyce. Ciekawie robi się również w dolnych rejonach tabeli. Kolejne zwycięstwo (już piąte na wiosnę) odniosła Korona Rzeszów, a cenne trzy punkty wywalczyli także piłkarze: Wiązownicy, Sokoła Nisko i Orła, który w derbach pokonał 4:0 JKS.