Spotkanie starych znajomych

W środowe popołudnie czeka nas finałowe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Przy Bandurskiego JKS zmierzy się z Sokołem Sieniawa.

Sokół to aktualny beniaminek III ligi. Choć od 2016 roku jarosławianom nie było dane zmierzyć się z tym rywalem, to dla naszych kibiców nie będzie to zespół całkowicie anonimowy. A to z racji tego, że nie brakuje w nim zawodników grających w przeszłości w Jarosławiu.

W defensywie sieniawskiej jedenastki występują obecnie: Dominik Ochał i Patryk Broda. W drugiej linii grają: Rafał Surmiak, Jan Pelc oraz Bartłomiej Purcha. Pojedyncze minuty zalicza również najbardziej doświadczony z tego grona Tomasz Wilusz. Na trenerskiej ławce Sokoła zasiada z kolei Szymon Szydełko, który prowadził JKS wiosną ubiegłego roku.

W 2017 roku JKS po raz ostatni sięgnął po okręgowy puchar, wygrywając wówczas z Wólczanką. Rok później trofeum trafiło w ręce piłkarzy z Sieniawy (fot. Dominik Budzowski)

Sieniawianie do środowego finału przystąpią w roli faworyta. W tabeli III ligi plasują się na ósmym miejscu, mając za sobą serię dziewięciu spotkań bez porażki. Pucharowe rozgrywki mają jednak to do siebie, że są pełne niespodzianek. Gospodarzom z pewnością pomogą ściany, będą też chcieli zmazać plamę za porażkę w Przeworsku.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy ulicy Bandurskiego w środę o 16.30. Posiadaczy karnetów informujemy, że zachowują one ważność na to spotkanie.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.