Punkty zostały w Rzeszowie

Rzeszowska Korona zrewanżowała się naszej drużynie za jesienną porażkę w Jarosławiu. Na stadionie w Załężu czarno-niebiescy ulegli gospodarzom 1:2.

Mimo że to JKS pierwszy uzyskał prowadzenie za sprawą Łukasza Gwoździa, który jeszcze jesienią występował w rzeszowskim zespole, to jeszcze przed przerwą rywale odwrócili rezultat. Na drugą połowę jarosławianie wyszli z przewagą jednego gracza, lecz to Korona miała najlepszą okazję na zmianę wyniku. W 51. minucie rzut karny egzekwował Tomasz Walat, jednak jego strzał skutecznie obronił Dominik Lis.

Korona Rzeszów – JKS Jarosław  2:1 (2:1)
0:1 Łukasz Gwóźdź 20′
1:1 Tomasz Walat 25′
2:1 Dawid Szagała 32′

Korona: Pawlus – Gołda, Siwij, Buszta (73′ Tłuczek), Kuca – Bober (75′ Sarzyński), Bigus (75 Bieniasz), Skiba, Szagała – Siudy, Walat (82′ Karwacki)
JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Saramak, Sobolewski – Pilch, Bańka (75′ Rabczak), Brodowicz, Oziębło, Świecarz (68′ Kopcio) – Pawlak

Siudy 28′, Szagała 33′, Przybyło 45′, Bober 65′, Karwacki 90+4′
Szagała 40′
Sędziowali: Arkadiusz Tomasiewicz oraz Krzysztof Lipczyński i Paweł Bałut (Dębica)