Skromnie, ale zasłużenie

Skromne, ale zasłużone zwycięstwo odnieśli piłkarze JKS nad jedenastką Stali Gorzyce. Czarno-niebiescy pokonali ostatnią drużynę tabeli 2:1.

Mecz był dla jarosławian ciężką przeprawą. Szybko stracony gol zdeterminował obraz gry, w której dominowali gospodarze, jednak długo nie potrafili przełożyć tego na rezultat bramkowy. Ostatecznie szalę zwycięstwa przechyliły dwa stałe fragmenty gry.

Jak padły gole
0:1 Marcin Dec 16′ (karny)
Kontrę gości wyprowadził Marcin Dec, który na skraju pola karnego został zahaczony przez Łukasza Gwoździa. Podyktowany rzut karny na bramkę zamienił sam poszkodowany.

fot. Dominik Budzowski

1:1 Sebastian Pawlak 66′ (karny)
Sebastian Pawlak wykonywał rzut wolny z okolic 20. metra. Piłka po jego uderzeniu trafiła w rękę stojącego w murze Konrada Nowaka i sędzia po raz drugi w tym meczu wskazał na „wapno”. Z jedenastego metra skutecznie uderzył Pawlak.

2:1 Maciej Saramak 73′
Do wykonania rzutu wolnego z 20 metrów ustawili się Sebastian Pawlak oraz Maciej Saramak. Ostatecznie piłkę uderzył kapitan JKS, który silnym strzałem zaskoczył Piotra Barana.

fot. Dominik Budzowski

JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Saramak, Sobolewski – Pilch (26′ Świecarz, 46′ Piróg), Bańka (46′ Kopcio), Brodowicz, Oziębło, Rabczak (70′ Ciurko) – Pawlak
Stal: Baran – K. Nowak, A. Nowak, Syguła, Wojtanowski – Toś, Falasa, Stelmach, Lipiec (79′ Przepiórka), Dec – Szymanek

Saramak 43′, Sobolewski 75′ – Baran 51′, K. Nowak 65′, Szymanek 69′, Syguła 72′
Sędziowali: Rafał Szydełko oraz Tomasz Sitarz i Marcin Babiarz (Rzeszów)
Widzów: 200

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.