Podział punktów

Remisem 2:2 zakończył się sobotni mecz z Błękitnymi Ropczyce. JKS dwukrotnie obejmował prowadzenie, ale rywale za każdym razem szybko doprowadzali do wyrównania.

Samo spotkanie mogło rozpocząć się znakomicie dla gości, którzy w 4. minucie po faulu Dominika Lisa na Szymonie Piwowarze mieli rzut karny. Egzekwujący jedenastkę Hubert Siepierski poślizgnął się jednak i oddając strzał, dotknął piłkę obiema nogami, dlatego mimo iż trafił do siatki, gol nie został uznany.

Jak padły gole
1:0 Sebastian Pawlak 59′
Sebastian Sobolewski zagrał na prawe skrzydło do Karola Ptasznika, ten zacentrował na bliższy słupek do wbiegającego Sebastiana Pawlaka, który z bliska wpakował piłkę do bramki.

fot. Dominik Budzowski (2)

1:1 Tomasz Kot 69′
Dośrodkowanie Roberta Sulisza z rzutu wolnego wykorzystał rezerwowy Tomasz Kot, który wyskoczył najwyżej w polu karnym i strzałem głową zaskoczył Dominika Lisa.

2:1 Sebastian Pawlak 88′ (karny)
W polu karnym Błękitnych pociągany za koszulkę przez Bartosza Darłaka był Maciej Saramak, co nie uszło uwadze arbitra, który podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Sebastian Pawlak, dla którego była to już trzynasta bramka w tym sezonie.

2:2 Michał Cach 89′
Radość miejscowych trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Chwilę po wznowieniu gry ze środka Michał Cach dośrodkował w pole karne spod linii bocznej boiska, a wychodzący z bramki Dominik Lis minął się z nią, zmylony przez próbującego przeciąć lot piłki Roberta Sulisza.

JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Saramak, Brodowicz – Kopcio (65′ Krzyczkowski), Sobolewski, Oziębło, Rabczak – Piróg (74′ Hołowacz), Pawlak
Błękitni: Albrycht – Kukla, Waszczuk, Bartosz Darłak, Cach – Bartłomiej Darłak (61′ T. Kot), Sulisz, Kalin (84′ Majcher), Piwowar, Siepierski – Wiktor

Hołowacz 79′ – Bartosz Darłak 87′
Sędziowali: Gerard Gawron oraz Jacek Węgrzyn i Grzegorz Babula (Mielec)
Widzów: 400

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.