Kosztowne błędy

Piłkarze JKS nie zdołali wrócić z Niska z punktami. Mimo że na początku drugiej połowy jarosławianie prowadzili z miejscowym Sokołem 2:1, ostatecznie ulegli gospodarzom 2:3.

Jak padły gole
1:0 Marcin Szewc 37′
Z rzutu rożnego dośrodkował Kamil Miśko, na dalszym słupku piłkę zgrał przed bramkę Kamil Dziewit, a w zamieszaniu z najbliższej odległości do bramki trafił Marcin Szewc.

1:1 Sebastian Pawlak 44′
Jarosławianie przejęli piłkę na połowie rywali, Sebastian Piróg dośrodkował następnie na pole karne, a nadbiegający Sebastian Pawlak płaskim strzałem zaskoczył bramkarza Sokoła, Patryka Drzymałę.

1:2 Albert Krzyczkowski 58′
Czarno-niebiescy wyprowadzili kontratak. Sebastian Pawlak zagrał do Alberta Krzyczkowskiego, który przełożył sobie piłkę na prawą nogę, pociągnął kilka metrów i strzałem w długi róg zdobył swojego pierwszego gola w seniorskiej piłce.

2:2 Wojciech Tyczyński 68′
Stojący w okolicy linii środkowej Adrian Brodowicz przyjął piłkę tak niefortunnie, że z łatwością przejął ją nadbiegający Wojciech Tyczyński. Skrzydłowy Sokoła popędził sam w kierunku bramki i doprowadził do wyrównania.

3:2 Krystian Lewiński 81′
Jakub Zaskalski wygrał przed polem karnym główkowy pojedynek z jednym z naszych obrońców, po czym zagrał na wolne pole do wprowadzonego z ławki Krystiana Lewińskiego, a ten w sytuacji sam na sam uszczęśliwił kibiców gospodarzy, po raz trzeci pokonując Dominika Lisa.

Sokół: Drzymała – Szewc (76′ Sulich), Sławecki, Maciorowski, Buda – Tyczyński, Drelich, Stępień (88′ Majczak), Miśko – Dziewit (64′ Lewiński), Zaskalski (90+2′ Warchoł)
JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Saramak, Brodowicz (83′ Hołowacz) – Kopcio (90+3′ Ciurko), Sobolewski, Bańka, Krzyczkowski, Piróg – Pawlak

Bańka 65′, Krzyczkowski 77′ – Drelich 45+2′, Dziewit 52′, Zaskalski 82′
Sędziował: Jakub Koza (Dębica)
Widzów: 400

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.