Remis w Sanoku

Remisem 1:1 zakończył się sobotni mecz naszej drużyny w Sanoku z Ekoballem-Stalą. Jedynego gola dla JKS zdobył Oliwier Pilch.

Kibice zgromadzeni na sanockich „Wierchach” obejrzeli wyrównany pojedynek. W pierwszej połowie nieco więcej klarownych sytuacji bramkowych stworzyli sobie (grający bez pauzujących za kartki: Macieja Saramaka i Adriana Brodowicza) jarosławianie, ale ani Sebastian Pawlak, ani Aleks Kopcio nie zdołali pokonać doświadczonego Piotra Krzanowskiego. Sztuka ta udała się dopiero w 57. minucie Oliwierowi Pilchowi. Końcówka należała już do gospodarzy, którzy swoją przewagę udokumentowali golem Mateusza Kuzio.

Jak padły gole
0:1 Oliwier Pilch 57′
Kontrę jarosławian zainicjował Karol Ptasznik, który wywalczył futbolówkę w środkowej strefie boiska. On też popędził za akcją i oddał strzał z linii pola karnego. Uderzenie zablokował wprawdzie Karol Adamiak, lecz futbolówka trafiła pod nogi Oliwiera Pilcha, który wpakował piłkę do siatki.

1:1 Mateusz Kuzio 80′
Z rzutu wolnego dośrodkował Piotr Lorenc, a zamykający akcję na dalszym słupku Mateusz Kuzio – wprowadzony na boisko od początku drugiej połowy – celną główką doprowadził do wyrównania.

Ekoball-Stal: Krzanowski – Ząbkiewicz (58′ Wójcik), Kokoć, Adamiak, Kaczmarski – Lusiusz (46′ Pielech), Jaklik (24′ Femin), Niemczyk (58′ Sieradzki), Lorenc, S. Słysz – Sobolak (46′ Kuzio)
JKS: Lis – Ptasznik, Gwóźdź, Bańka, Hołowacz – Kopcio (81′ Piróg), Sobolewski, Oziębło, Krzyczkowski, Pilch – Pawlak

Ząbkiewicz 40′, Niemczyk 45′ – Kopcio 80′
Sędziowali: Gerard Gawron oraz Jacek Węgrzyn i Witold Gładyszewski (Mielec)
Widzów: 500

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.