Zwycięska inauguracja

Piłkarze JKS zainaugurowali sezon 2019-20 zwycięstwem 2:1 nad Izolatorem Boguchwała. Obie bramki dla czarno-niebieskich zdobył Sebastian Pawlak.

Jarosławianie szybko, bo już w 3. minucie, objęli prowadzenie i wydawało się, że odniosą nad wicemistrzem z ubiegłego sezonu łatwe zwycięstwo. Rywale jednak nie dawali za wygraną i do samego końca walczyli o wywiezienie z grodu nad Sanem przynajmniej jednego punktu.

Jak padły gole
1:0 Sebastian Pawlak 3′
Na strzał zza pola karnego zdecydował się Kamil Bała. Futbolówka ostemplowała poprzeczkę i trafiła pod nogi pozostawionego bez opieki Sebastiana Pawlaka, który spokojnie ją opanował i za chwilę posłał do bramki.

fot. Dominika Ospelt (2)

1:1 Aleksander Gajdek 49′ (karny)
Szarżującego Michała Daniela sfaulował w polu karnym Maksymilian Szakiel. Podyktowaną za to przewinienie jedenastkę na bramkę zamienił Aleksander Gajdek.

2:1 Sebastian Pawlak 52′
Jarosławianie szybko odzyskali prowadzenie. Z prawej strony boiska w swoim stylu dośrodkował Marek Soczek, a celną główką popisał się Sebastian Pawlak.

JKS: Siryk – Ptasznik, Szakiel, Saramak (46′ Gwóźdź), Bartnik – Soczek, Sobolewski, Oziębło (90+6′ Krzyczkowski), Bała (61′ Pilch) – Raba (90+2′ Kopcio), Pawlak (86′ Brodowicz)
Izolator: Szularz – Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk – H. Rączka, Dobrzański (64′ Penar), Ciemierkiewicz (81′ Wania), Dec – Daniel, K. Rączka

Ptasznik 44′, Oziębło 45+2′, Pawlak 69′, Pilch 76′ – K. Rączka 60′,Wilk 69′
Sędziowali: Mateusz Warzocha oraz Paweł Charchut i Maciej Śliwa (Rzeszów):
Widzów: 500

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.