Upolować Sokoła

Przed kolejnym meczem reprezentacji Polski w ramach eliminacji do mistrzostw Europy jarosławskich kibiców czeka kolejne spotkanie w ramach IV ligi podkarpackiej. W niedzielne popołudnie JKS podejmie drużynę Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Po ostatnim zwycięstwie w Krośnie nasi piłkarze plasują się na czwartym miejscu w tabeli z zaledwie trzypunktową stratą do lidera. Teraz podopieczni Pawła Załogi chcieliby pójść za ciosem i przed własną publicznością wywalczyć kolejny komplet punktów.

Okazja ku temu będzie wyborna, bowiem rywal czarno-niebieskich póki co spisuje się poniżej oczekiwań. W pierwszych sześciu spotkaniach kolbuszowianie zanotowali zaledwie trzy remisy i aktualnie plasują się na szesnastym miejscu w tabeli. W Jarosławiu będą starali się przerwać serię bez zwycięstwa, lecz gospodarze z pewnością im tego nie ułatwią.

fot. Dominik Budzowski

Czy naszej drużynie uda się podtrzymać dobrą passę i po końcowym gwizdku cieszyć z sukcesu? Przekonamy się po spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 15.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Bandurskiego oraz do śledzenia relacji na facebooku.

Dotychczasowe mecze JKS z Sokołem:
ogółem: 2 mecze – 1 zwycięstwo, 1 remis, 0 porażek – bramki 4:2
w Jarosławiu: 1 mecz – 1 zwycięstwo, 0 remisów, 0 porażek – bramki 2:0

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.