Głosuj na budżet obywatelski

Ruszyło głosowanie na projekty zaproponowane do budżetu obywatelskiego na 2020 rok. Po weryfikacji mieszkańcy miasta mogą wybierać spośród 78 inicjatyw dopuszczonych do głosowania. Wśród nich znajdują się propozycje dotyczące modernizacji stadionu przy ulicy Bandurskiego.

W kategorii projektów dużych (od 40.001 do 150.000 zł) zachęcamy do głosowania na projekt A06 – oświetlenie płyty boiska na stadionie JKS 1909 Jarosław.

W kategorii projektów średnich (od 10.001 do 40.000 zł) proponujemy projekt B13 – zakup i montaż stadionowej tablicy wyników.

W kategorii projektów małych (do 10.000 zł) prosimy o głosy na projekt C16 – organizacja międzynarodowego turnieju piłkarskiego dla dzieci.

Dzięki budżetowi obywatelskiemu stadion JKS może zyskać tablicę wyników oraz oświetlenie, które umożliwi prowadzenie treningów oraz rozgrywanie meczów po zmroku.

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy miasta Jarosławia (osoby zameldowane na terenie Gminy Miejskiej Jarosław bez względu na wiek). Głosowanie trwa do 6 października. Głosy można oddawać na specjalnych kartach (LINK DO KARTY GŁOSOWANIA) na trzy sposoby:

1. Osobiście – przez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania. Do 6 października urna znajduje się w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Jarosławia, Rynek 1, parter, pokój nr 2. 

2. Pocztą wysyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres: Urząd Miasta Jarosławia, Rynek 1, 37-500 Jarosław z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski – GŁOSOWANIE”, za datę oddania głosu uważa się datę stempla pocztowego.

3. Przez Internet – wysyłając skan wypełnionej karty do głosowania na adres: kancelaria@um.jaroslaw.pl

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

Brak komentarzy

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.